Tipy, co nikdy nedělat v posteli a co naopak probrat, než do ní skočíte

Tipy, co nikdy nedělat v posteli a co naopak probrat, než do ní skočíte

Nejistota pramení z nepřipravenosti. Těžko na cvičišti, lehko na bojišti zkrátka platí i v posteli. Pokud máte trému, stres vám obrací zažívání, jste celí nesví i přes tak skvělou věc, že přišla ta noc, kdy s novou partnerkou hupsnete poprvé do postele a pomilujete se, je potřeba vrátit se na cvičiště a pořádně se připravit. Uvidíte, že s nabitými zkušenostmi se automaticky mnohem více uvolníte. Dnes si povíme o tom, co v posteli nikdy nedělat a co naopak s partnerkou probrat, než dojde k prvnímu společnému sexu.
Vlastnosti, které ženy na mužích nesnášejí. Neodraďte je těmito chybami!

Vlastnosti, které ženy na mužích nesnášejí. Neodraďte je těmito chybami!

Všímáte si, že občas ženám nerozumíme a ony zase nám? Střet mužských a ženských principů se odehrává jak ve vztazích, tak při práci nebo společenských událostech. Zkrátka to není nic neobvyklého, že každé pohlaví přemýšlí a jedná trochu jinak. Racionálním vysvětlováním ženu dovedete k absolutní nudě a ona zase vás unaví emocionálními vyprávěnkami. Jsou ale i mnohem horší věci, kterými ženu doslova vytočíte, takže vám příště neodpustí ani to nudné vysvětlování, co by jindy překousla a tolerovala, stejně jako to dělá spousta žen, vážící si muže za docela jiné vlastnosti. V tomto článku však odkrýváme zcela druhé spektrum - a to vlastnosti a návyky, jichž byste se před ženou měli rozhodně vždy vyvarovat.
Proměna z Muže v podpantofláka. Jak se plíživému procesu vyhnout?

Proměna z Muže v podpantofláka. Jak se plíživému procesu vyhnout?

Jestli existuje něco, co se úměrně s věkem či dlouhým vztahem může do vašeho života vplížit hodně zákeřným způsobem, je to syndrom podpantofláctví. Odborníci na vztahy tomu běžně říkají proměna alfa muže v betu - beta syndrom. Co si pod tím představit? Je to pro vaše vztahy a intimní život smrtelná nemoc? A jak zjistit, zda jí netrpíte už teď?
Jak poznat, že vás chce? Signály, kterými prozradí, že touží flirtovat

Jak poznat, že vás chce? Signály, kterými prozradí, že touží flirtovat

Je léto – nejlepší období na seznámení. Venkovní festivaly, oslavy, bary na koupalištích, aktivní dovolená a volný čas, to všechno nahrává kontaktům s novými ženami. Patříte mezi ty, kterým se daří chytit příležitost za pačesy nebo se trochu zdráháte a cítíte nejistotu, ale zároveň touhu? Umíte rozeznat signály, kdy vás žena chce, kdy má zájem se bavit nebo dokonce podniknout něco dobrodružnějšího ještě ten večer? A naopak, umíte číst mezi řádky, kdy je to marná snaha? Pojďte se naučit, jak snadno rozpoznat flirtovací signály, kterými žena říká: Sbal mě!
Jak z bodu mrazu nakopnout intimní život na novou úroveň

Jak z bodu mrazu nakopnout intimní život na novou úroveň

Každý z nás někdy dospěje do bodu, kdy si uvědomí, že jeho intimní život zažívá klinickou smrt a pohybuje se u bodu mrazu. Je to zkrátka normální vývoj, život není vždycky jenom růžový. Rozchody, krize vztahů, problémy v rodině nebo v práci - to všechno je reálné, může se stát a zcela ovlivnit váš životní “drive”. Jak posílit sebe sama i vztahy? Zkuste to právě přes lepší sex! Ale jak na něj? Všechno podstatné se dozvíte v následujících tipech.
Vyplatí se meditace a práce s myšlenkami i pro milostný život?

Vyplatí se meditace a práce s myšlenkami i pro milostný život?

Jestli si něco nemůžete koupit, jsou to zkušenosti, které postupně formují váš život. Ani nemusíte být experti na duchovno, aby bylo zřejmé, že před zkušenostmi stojí myšlenky a práce s nimi. Myšlenky, to jsou i fantazie a fantazie, to je velká část spokojeného milostného života. Je meditace tou nejsnazší cestou, jak mysl ovládnout ve svůj prospěch? Vyplatí se do ní investovat čas? A jaké jsou druhy meditace a kolik času to vlastně všechno zabere?
DROBNOSTI, DÍKY KTERÝM BUDETE O MNOHO ATRAKTIVNĚJŠÍ

DROBNOSTI, DÍKY KTERÝM BUDETE O MNOHO ATRAKTIVNĚJŠÍ

Sebevědomí, rozhodnost, smysl pro humor, vnímavost - jedny z nejdůležitějších pilířů k tomu, být pro ženu atraktivní, aniž byste nutně potřebovali tvář adorovaného filmového herce a postavu fitness modela. O těchto vlastnostech jsou popsány snad tisíce stran. Pracujete na nich i vy, ale stále se moc nedaří vystoupit ze svého stínu, ze svého starého já? Možná, že zapomínáte na některé detaily, drobnosti, díky kterým budete pro ženy atraktivnější. Ostatně taková drobnost se nakonec může stát trumfem ve vašem rukávu.
VALENTÝN ORIGINÁLNĚ? NÁPADY NA SEXY ZPESTŘENÍ SVÁTKU ZAMILOVANÝCH

VALENTÝN ORIGINÁLNĚ? NÁPADY NA SEXY ZPESTŘENÍ SVÁTKU ZAMILOVANÝCH

Jak své partnerce ukázat, že ji opravdu hluboce milujete? Výběrová čokoláda nebo víno na svátek zamilovaných? Zapomeňte na tisíckrát ohrané dárky a ukažte, že Valentýn je místo nudné komerce možností, odhodit stereotyp a předvést vaší partnerce, jakou fantazií disponujete. Zde je souhrn plný drzých a žhavých sexuálních nápadů, které vaše vnitřní já pomohou uvolnit a umožní se navzájem zase o něco více poznat.
CO UDĚLAT, ABY NEBYL LEDEN MĚSÍCEM ROZCHODŮ

CO UDĚLAT, ABY NEBYL LEDEN MĚSÍCEM ROZCHODŮ

Lednové dny, kdy opadané vánoční stromky stojí už dávno u popelnic, stávají se každoročně dle mnohých statistik krizovým obdobím a zatěžkávací zkouškou pro partnerské vztahy, jejichž část pravidelně do únoru nevydrží a Valentýn přijde již s „křížkem po funuse“. Jsou to jen otřepané fráze, nebo jde o fakta? Planým poplachem bychom se nezabývali a neztráceli čas k sepsání článku. Že je leden nejčastějším měsícem rozchodů je prostě fakt! Zjistili jsme, co si o tom myslí psychologové, proč se tomu tak děje, ale hlavně přicházíme se zásadami, díky kterým se váš vztah do lednových rozchodových statistik nezapíše.